Netspot funkce na vašich vlastních routerech

V případě, že již máte vlastní zařízení (routery a další síťové prvky), je možné nainstalovat Software Netspot přímo na ně. Plati především pro produkty podporované OpenWRT (viz https://wiki.openwrt.org/toh/start), jde tedy především o zařízení značky TP-LINK a UBNT Unifi.

Ceník Netspotů včetně nákupu WiFi zařízení je uveden zde.

Cena licence již od 2 490 Kč

Licenční poplatek je jednorázový poplatek za poskytnutí Netspot software pro vaše zařízení. Pro první zařízení v rámci jednoho podniku (tj. na stejné adrese) je cena licence 2 490 Kč, pro každé další WiFi zařízení potom 990 Kč.

Příklad: Máte-li tedy v podniku jeden WiFi router a tři posilující AP vysílače, je cena licence 2 490 Kč + 3 × 990 Kč, tedy celkem 5 460 Kč.

Instalace Netspot software

Instalaci softwaru Netspot můžeme zajistit buď my, nebo přímo váš IT technik na základě našich instrukcí. V případě, že máte zájem pouze o licenci softwaru Netspot, neváhejte nás kontaktovat a domluvíme se na konkrétním postupu i podmínkách.

Měsíční poplatky za provoz

Náklady na provoz Netspotu při využití vlastních zařízení jsou stejné jako v případě nákupu Netspotů včetně WiFi zařízení. V případě, že zobrazujete inzerci, neplatíte za provoz nic a naopak dostáváte provize z každého zobrazení, pokud chcete zobrazovat vlastní sdělení, je provoz zpoplatněn měsíčním paušálem. Podrobný ceník a informace naleznete na podstránce Provoz Netspotu.