Spolupráce pro ISP a IT správce

Jste IT technik a staráte se o počítače v restauracích, kavárnách, hotelech a jinde? Netspot je pro tyto podniky nejen výbornou marketingovou příležitostí, ale především možným zdrojem pasivního příjmu. Využití WiFi v těchto podnicích prostě dává smysl.

A věříme, že spolupráce s Netspotem bude dávat smysl i vám, protože i vy na ni můžete profitovat. Ozvěte se nám, sejdeme se a probereme spolu možné formy spolupráce.

Dělám správce IT pro podniky

Aktivujte Netspot u svého klienta a spoluprácí s námi získávate:

  • získejte vlastní podíl z příjmu z inzerce daného podniku,
  • získejte jednorazovou provizi z akvizice klienta,
  • získejte příspěvek na zapojení Netspotu.

Zajistěte příjmy svému klientovi, který u Vás následně může reinvestovat finanční prostředky, které mu ze spolupráce budeme vyplácet. Typicky může jít o organizaci kabelů, reinstalace PC, upgrade WiFi sítě.

Spolehlivých a odborných IT správců je jako šafránu, proto přesvědčíte-li nás o své profesionalitě, rádí Vás budeme doporučovat naším klientům, kteří nemají žádného stáleho IT správce.

Poskytuji internetové připojení

Upgradujte hotspoty na veřejných místech funkcí Netspotu a spoluprácí s námi získávate

  • významný podíl z příjmu z inzerce,
  • možnost prezentovat vlastní sdělení v případě, že vám nabídka inzerentu nevyhovuje,
  • akční aktivační poplatek 1 Kč.

Osahejte si monetizaci WiFi sítě a získejte vysokou motivaci pro zakládání nových Netspotů. My Vás podpoříme a třeba s Vámi budeme sdílet náklady na budovaní sítě.

Podporovaná kompatibilita

Rozdíl mezi Netspotem a Radius serverem
Proč používáme především TP-Link a Ubiquiti
Kde už máme vyzkoušený provoz Netspotu
Rozdíl mezi Netspotem a Radius serverem

Radius server slouží k authentizaci uživatele WiFi sítě prostřednictvím webové stránky. My jste tuto stránku přizpůsobili základním prioritám: zobrazení reklamního sdělení, autorizace uživatele a odhlášení uživatele. Využití radius serveru se najde všude tam, kde je nutné použivávat původní firmware, který tento způsob authentifikace umožňuje. My v těchto případech jsme schopní zajistit pouze omezenou podporu.

Netspot systém využívá zcela jiný přístup, umožňuje vzdálenou správu hotspotu, a to i v případě, že je offline. Podporuje IPV6 (pokud nepodporuje ISP, provoz IPV6 je tunelován přes Netspot servery). Zajišťujeme automatické aktualizace. Učíme HW použivat technologické prostředky na plno.

Proč používáme především TP-Link a Ubiquiti

Obecně jeden TP-LINK není lepší, než jedno CISCO zařízení, ale tím i jeho cena je podstatně nižší. Proto v náročných provozech zapojujeme několik levných TP-LINKu, případně UBNT UniFi, které zajistí výkon podstatně dražší varianty např. CISCO zařízení.

Vytvořili jsme decentralizovaný autonomní systém, který je možné provozovat na jakékoliv OpenWRT podporovaném HW.

Kde už máme vyzkoušený provoz Netspotu
  • Nakupni centrum
  • Taxi sluzba
  • Hotely
  • Office house