Inzerujte pomocí free WiFi hotspotů

Stále více lidí se nejen v restauracích běžně připojuje k WiFi internetu pomocí svého mobilního telefonu, tabletu či počítače. Netspot přináší nové, neokoukané inzertní prostory. Využijte obrazovky mobilních telefonů, tabletů či notebooků zákazníků restaurací, kaváren, ale i například čekáren ordinací či cestujících v taxících přímo pro umístění své reklamy.

Aktuálně síť Netspotu dosahuje více než 200 000 zobrazení přihlašovací stránky (welcomepage) měsíčně. Ve více než polovině připojení je uživatel odkázán na tzv. landingpage, tedy cílovou webovou stránku. Netspot je možné využít nejen pro zobrazení konkrétní nabídky, ale je možné odkazovat na inzerentovu html stránku s bližšími informacemi o jeho nabídce. Míra prokliku (CTR) je až 70%.

Proč inzerovat na Netspotech

  • Velmi cílená reklama – je možné cílit na návštěvníky konkrétních podniků (restaurace, kavárny, čekárny v ordinacích lékařů apod.) nebo územně (konkrétní město či kraj) nebo kupříkladu jen v podnicích, kde točí konkrétní značku piva či nealka.
  • Nové reklamní medium – reklama při přihlašování k WiFi internetu není okoukaná, lidi zaujme a vůči tomuto druhu reklamy není tak silná reklamní slepota, jako k jiným mediím.
  • Rozšiřující se cílová skupina – roste nejen s nově instalovanými Netspoty, ale čím dál více lidí má, a nejen v restauracíh také používá, chytré telefony/tablety.
  • Sběr emailů – díky Netspotům je možné sbírat také emailové adresy nebo například telefonní čísla pro následný marketing (zasílání newsletterů apod.)
  • Možnost remarketingu – Netspot je možné využít také na remarketing. Můžete tak cílit například na všechny, kteří byli včera večer v restauraci a zobrazit jim nějakou svou cílenou reklamu. Remarketing je velmi efektivní reklamní nástroj.

Chcete více informací? Máte zájem inzerovat na Netspotech? Kontaktujte nás.